WK Optyk Wiesław Koczorowski®

WK Optyk Wiesław Koczorowski® – zakład z tradycjami.
Niezmiennie pod tym samym adresem od 1968 roku na os. Niepodległości 3 w Kraków – Nowa Huta.

 

WK Optyk Wiesław Koczorowski® – nasza misja to nie tylko sprzedaż okularów , to również serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Masz problem z okularami? Zadzwoń : KONTAKT

Firma nasza należy do Międzywojewódzkiego Cechu Rzemiosł Optycznych.

Nasza pracownia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt szlifierski MR Blue firmy Essilor.

Soczewki okularowe szlifujemy z dbałością o szczegóły i z zachowaniem najwyższych standardów. MR Blue gwarantuje cyfrową obróbkę soczewek.Połączenie wysokiej jakości automatów z ich niezawodnością i z naszą wiedzą skutkuje uzyskaniem wysokiej jakości produktu – okularów z których mogą się Państwo cieszyć na co dzień. Wszystkie prace wykonywane są przez wykwalifikowany personel. Po wykonaniu wszystkie okulary przechodzą kontrolę jakości, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o zgodność wykonanych okularów z receptą i co najważniejsze o swój wzrok!

Z nami masz pewność, że wszystkie parametry optyczne będą zgadzały się z zamówieniem, a okulary będą wykonane według obowiązujących norm.

NAPRAWA OKULARÓW to m.in:

– naprawa zauszników
– wymiana nanośników
– lutowanie oprawek okularowych
– dopasowywanie.

Warto wiedzieć, że aby zlutować oprawkę, należy najpierw wymontować szkła, aby nie doznały one uszkodzeń podczas procesu naprawy. Lutując oprawkę u Nas masz 100% pewności, że szkła zostaną ponownie prawidłowo zamontowane, a wszystkie parametry optyczne zostaną zachowane.

Oferujemy profesjonalną opiekę dla Ciebie i twojej rodziny.

Aby wyjść na przeciw rodzinom wielodzietnym, honorujemy u nas Kartę Dużej Rodziny. Dla pozostałych dzieci tworzymy cykliczne promocje, które umieszczane są w mediach społecznościowych i na naszej stronie internetowej – w zakładce promocje.

Karta dużej rodziny

Solidność, fachowość i stabilność marki to efekt korzystania z najnowszych osiągnięć techniki i śledzenia najnowszych trendów w modzie.

Stowarzyszenie Piękne Anioły

Stowarzyszenie Piękne Anioły to grono wspaniałych zapaleńców, którzy odmieniają los najmłodszych, poprzez remontowanie ich pokoi. Życie w ubóstwie i negatywne warunki lokalowe to stan, który możesz zmieniać dzięki Twojemu 1% Nie masz pomysłu na zagospodarowanie 1% , podziel się ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły

Stowarzyszenie Piękne Anioły