Okulary fotochromowe

TRANSITIONS SIGNATURE VII – nowa generacja soczewek fotochromowych. Codzienna podwójna ochrona przed promieniowaniem UV i olśnieniami.

Czym soczewki TRANSITIONS różnią się od zwykłych optycznych soczewek przeciwsłonecznych?

Zwykłe okulary przeciwsłoneczne mają stałe zabarwienie – nieważne, gdzie się znajdujesz, zawsze mają ten sam odcień. Inaczej niż okulary przeciwsłoneczne, soczewki Transitions zawsze są początkowo całkowicie przejrzyste i ciemnieją automatycznie w zależności od ilości promieni UV obecnych w otoczeniu. Nieustannie i płynnie zmieniają poziom zabarwienia, zapewniając Ci dobre widzenie we wszystkich warunkach oświetleniowych.

Światło słoneczne składa się z dwóch rodzajów szkodliwego promieniowania: promieni UVA i promieni UVB. Nadmierna ekspozycja na działanie promieni UV jest niebezpieczna dla oczu tak samo, jak dla skóry. Może powodować wiele poważnych chorób, takich jak zaćma oraz degeneracja plamki żółtej – w związku z tym ochrona przed promieniami UVA i UVB jest niezbędna.

TRANSITIONS® SIGNATURE™
NASZA IDEALNA SOCZEWKA ADAPTUJĄCE SIĘ DO WARUNKÓW OTOCZENIA

Soczewki te zostały zaprojektowane tak, aby szybko adaptowały się od przejrzystości w pomieszczeniach do pełnego zabarwienia w jasnym świetle słonecznym. Zapewniają wyraźną przewagę nad soczewkami przejrzystymi w codziennym stosowaniu. Soczewki Transitions Signature dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, przez co stale mają taki stopień zabarwienia, jakiego potrzebujesz.

Całkowicie przejrzyste w pomieszczeniach oraz wieczorem i nocą
Duża szybkość powrotu do zwykłego zabarwienia
Blokują 100% promieniowania UVA i UVB
Dostępne we wszystkich mocach optycznych i pasują do wszystkich rodzajów oprawek okularowych

DOSTĘPNE KOLORY: Szary lub Brązowy

SOCZEWKI OKULAROWE TRANSITIONS® XTRACTIVE®
STAJĄ SIĘ EXTRA CIEMNE

Opracowane specjalnie tak, by stawały się wyjątkowo ciemne, soczewki te są znakomitym wyborem, jeżeli spędzasz sporo czasu w jasnym świetle słonecznym. Soczewki Transitions XTRActive zachowują delikatne, wygodne w użytkowaniu zabarwienie w pomieszczeniach i aktywują się umiarkowanie we wnętrzach samochodów.

Najwyższy poziom zaciemnienia na zewnątrz
Umiarkowane zabarwienie w samochodzie
Blokują 100% promieniowania UVA i UVB
Dostępne w większości mocy optycznych, pasują do większości rodzajów oprawek okularowych

DOSTĘPNE KOLORY: Szary

SHAMIR GOLFTM TRANSITIONS

Shamir Golf Transitions optymalizują widzenie i zapewniają graczowi większy komfort podczas gry w golfa poprzez wyostrzenie obrazu we wszystkich trzech obszarach kluczowych – w odległym polu green, na piłeczce golfowej u stóp gracza i na tabliczce z punktami; ponadto optymalizują kontrast dzięki fioletowym soczewkom fotochromowym Transitions Power Purple.

Ostry obraz bez zaburzeń w 3 kluczowych obszarach.
Specjalnie dopasowane oprawki, które dokładnie zakrywają i chronią oczy.
Soczewki Transitions Power Purple (fiolet-ciemny fiolet) wzmagają kontrast widzenia.

KOLOR: Power Purple

TRANSITIONS® DRIVEWEAR

Warunki na drodze zmieniają się szybko i to samo dotyczy soczewek Drivewear® Transitions®. Łączą one dwie najbardziej zaawansowane technologie, stosowane w przemyśle optycznym. Polaryzacja NuPolar eliminuje odbicia światła od powierzchni szosy i maski samochodu. Technologia fotochromowa Transitions dostosowuje kolor i stopień zabarwienia soczewek do zmieniających się warunków oświetleniowych.

Soczewki zmieniają zabarwienie, aby zapewnić idealną barwę do każdych warunków na drodze
Kolor zielony/żółty daje wysoki poziom kontrastu w słabym oświetleniu. Kolor miedziany zapewnia dobre rozpoznawanie znaków drogowych w jaskrawym świetle. Ciemnoczerwono-brązowy oferuje maksymalny komfort w bardzo jasnym oświetleniu

DOSTĘPNE KOLORY: Od zielono-żółtego poprzez miedziany do ciemnego czerwonobrązowego.